Housing

Aktualizacja: maj 2

W Elyon Online dom to Twoja własna przestrzeń, w której możesz wykonywać różne czynności takie jak alchemia, gotowanie bądź wykuwanie zbroi etc.Domy w Elyon Online dzielą się na dwa typy:


Ogólne - Instancjonowane


Luksusowe - Które znajdują się na specjalnej mapie w otwartym świecie.


Po osiągnięciu poziomu 36 możesz przejść do zadania [First Steps to Pioneering], aby uzyskać swój pierwszy, najbardziej podstawowy dom.

Domy ogólne i "luksusowe"

Pierwszy dom w którego posiadanie wejdziesz, będzie to dom ogólny, możesz go odwiedzić w każdej chwiki, klikając ikonę w lewym górnym rogu ekranu lub naciskając klawisz skrótu.Z drugiej strony luksusowe domy to domy prywatne które znajdują się na mapie świata i można je odwiedzić, przechodząc bezpośrednio do lokalizacji domu.


※ Właściciel domu położonego w tym samym miejscu, może się różnić w zależności od kanału.


W przypadku luksusowych domów oznaczenie mieszkania można sprawdzić, sprawdzając „lokalizację luksusowego domu” na mapie [M].Jeżeli chcesz wprowadzić się do luksusowego domu, musisz go najpierw kupić, możesz to zrobić podpisując umowę klikając w informację na tablicy ogłoszeń.A co jeśli chcesz przenieść się z luksusowego domu do zwykłego domu. Oczywiście możesz to zrobić, ale najpierw musisz zburzyć swój luksusowy dom, korzystając z opcji "demontaż mieszkań" na tablicy ogłoszeń.

Należy jednak pamiętać, że gdy tylko złożysz wniosek o "demontaż mieszkania" zostaniesz przeniesiony do domu ogólnego.


Odwiedzaj inne domy Jeśli wybierzesz inny dom z zakładki "mój dom", możesz również odwiedzać domy innych graczy. Sprzedawca nasion w domu sprzedaje różne nasiona, od nasion standardowych po nasiona unikatowe. Rodzaj nasion sprzedawanych przez handlarzy nasionami w każdym domu jest losowy, więc możesz kupić pożądane nasiona od znajomego lub innej osoby.

Dekorowanie domu Po pierwszej przeprowadzce do domu ogólnego, dom jest zasadniczo ozdobiony różnymi meblami. Istnieją meble przyznawane jako nagrody za osiągnięcia oraz takie, które można zdobyć tylko za pomocą specjalnych nasion, a różne meble i elementy krajobrazu można również kupić za specjalną walutę. ※ Pamiętaj, że niektóre meble i elementy krajobrazu mają specjalne efekty. Dekorowanie Front Yard Możesz zainstalować różnorodne elementy "krajobrazu", od drzew, latarni po ławki.

Wśród tych przedmiotów znajdziesz takie które posiadają różne efekty specjalne, kiedy są używane np: • Ławka: siedzenie na ławce szybciej przywraca życie. • Ognisko: Siedzenie w pobliżu ogniska może pomóc Ci odzyskać więcej energii.


Dekorowanie wewnątrz domu Mebel można zamontować wewnątrz domu. Podobnie jak niektóre elementy krajobrazu, niektóre meble mają specjalne efekty, kiedy są używane. • Biurko: czytanie książek przy biurku zwiększa maksymalne zasoby. • Łóżko: Spanie w łóżku może pomóc odzyskać więcej energii.Dekorowanie budynku na zewnątrz

Materiały zewnętrzne domu, mogą być używane do dekoracji zewnętrznej części domów i budynków oraz mogą zmieniać wygląd różnych miejsc, w tym dachów, sufitów, ścian zewnętrznych, tapet i podłóg.


▲ Zdjęcie przed i po zmianie dachu, ściany zewnętrznej i komina przy użyciu materiałów zewnętrznych domu.


Ulepszanie domu

Domy i obiekty można ulepszać, dzięki ulepszaniu możesz cieszyć się lepszymi efektami. Gdy wejdziesz do menu domu, w lewym górnym rogu ekranu zobaczysz menu rozbudowy budynku. Po wybraniu domu w górnej części menu możesz sprawdzić szczegółowe elementy, klikając przycisk ulepszenia.Obiekty mieszkaniowe i produkcyjne

Zasadniczo modernizujesz swój dom, a następnie zakład produkcyjny. Etapy rozbudowy zakładu produkcyjnego, który można ulepszyć, różnią się w zależności od etapu modernizacji domuWarsztat i stół rzemieślniczy

Stół rzemieślniczy to miejsce, w którym możesz wytwarzać różne przedmioty. Istnieją stoły do ​​tworzenia broni i zbroi oraz półki alchemiczne, a rodzaje przedmiotów, które można wytworzyć, różnią się w zależności od umiejętności rzemieślniczych.Magazyn

Magazyny to miejsce w którym możesz przechowywać sprzęt, którego nie używasz lub przedmioty, których nie potrzebujesz w danym momencie podczas swojej podróży. Liczbę miejsc w magazynie można zwiększyć poprzez ulepszenia.98 wyświetlenia0 komentarz