Wywiad z Community Managerem - CM Yukimura

Aktualizacja: kwi 15


Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Community Managerem - CM Yukimura.


1. Elementy "walki powietrznej" były docenianą mechaniką w poprzedniej wersji gry (Ascent: Infinite Realm). Po usunięciu lub zmianie większości systemów Ascent: Infinite Realm, czy planujecie je przywrócić w przyszłych rozszerzeniach / aktualizacjach? „Jesteśmy świadomi pozytywnych opinii społeczności na temat oryginalnej mechaniki walki powietrznej w Elyon, chociaż nie omówiliśmy jeszcze tego szczegółowo, być może omówimy to w przyszłości”. 2. Czy planujecie zaimplementować więcej mechanik interakcji z otoczeniem / innymi graczami, aby były bardziej przyjazne dla odgrywania ról tzw. "Roley-Play"? „W tej chwili nie mamy takich planów, ale zostanie to uwzględnione przy omawianiu przyszłych aktualizacji”. 3. Niektóre rasy są wizualnie mniejsze od innych i trudno jest je namierzyć np. podczas RvR / Open World PvP. Czy rozważacie uczynienie postaci bardziej widocznymi? „Jest to problem, który był brany pod uwagę podczas procesu tworzenia. Gracze pokazali, że są w stanie dość łatwo przystosować się do tego w wielu sytuacjach. Jednakże, ponieważ cenimy i będziemy stale monitorować opinie graczy, w przyszłości może zostać dodanych więcej opcji.” 4. Czy będą ograniczenia dotyczące IP? „Tak, będą obowiązywały ograniczenia dotyczące adresów IP dla krajów, które nie są tutaj wymienione -> https://kg.games/elyonsc, jednak w przypadku każdego terytorium niewymienionego w linku w przyszłości mogą nastąpić zmiany”. 5. Jaki jest model subskrypcji / biznesowy gry? Czy wersja NA / EU dostosuje się do zachodniego rynku i społeczności? „Buy 2 Play, + dokonywanie zakupów w grze. Pracujemy nad dostosowaniem wielu obszarów dla zachodnich odbiorców.”


6. W jaki sposób planujecie zająć się nową zawartością, taką jak aktualizacje, stroje, zwierzaki, wierzchowce? Czy otrzymamy tę samą aktualną zawartość, co Korea, czy inną / ekskluzywną zawartość?

„Na początku usługi będziemy uważnie śledzić wersję koreańską. Ponieważ będziemy musieli jak najszybciej nadrobić zaległości w lokalizacji, dołożymy wszelkich starań, aby ograniczyć czas oczekiwania na najnowszą zawartość”.

7. Czy jest możliwość wyłączenia efektów wizualnych umiejętności graczy / wroga?

„Obecnie istnieje już opcja dostosowywania efektów wizualnych umiejętności, jednak będziemy wprowadzać ulepszenia zgodnie z opiniami graczy”.

8. Ilu nowych klas możemy się spodziewać rocznie?

„Obecnie rozważamy dodawanie 1-2 nowych klas rocznie, jednak może to ulec zmianie”.

9. Czy serwery będą podzielone tak jak w Tera Online, dla wielu języków i jeden dla wszystkich? (International).

„W wersji Elyon dla UE / NA nie będzie serwerów obsługujących różne języki. Jednak będzie udostępnionych wiele "kanałów", więcej informacji zostanie podanych w przyszłości”

10. Czy będą jakieś sposoby na regenarcję energii, które poprawią szybkość jej regeneracji?


„Tak. Ale sposób, w jaki te przedmioty zostaną zdobyte, nie został jeszcze określony.”

11. Czy są plany zwiększenia aktywności PvE, takich jak dodanie więcej Dungeon'ów lub Raid'ów dla wielu drużyn?

„Pracujemy obecnie nad nową zawartością Raid'ów, która będzie obejmować 20 graczy jednocześnie.


12. Czy rozważacie dodanie kolejnych trybów PvP, np. takich jak Battle Royale?

„W tej chwili nie planujemy trybu Battle Royale.”


Jak zwykle zapraszamy was do dyskusji i zadawania pytań w komentarzach bądź na naszych portalach społecznościowych jak Facebook lub Discord.


Elyon Polska

109 wyświetlenia0 komentarz